UAB „Samsonas“ istorija

 

Įmonė įkurta 1991 m. Pagrindinė veikla – prekyba šviežiais vaisiais ir daržovėmis. Įrengtas daržovių valymo cechas, kuriame vyko virtų, raugintų ir marinuotų daržovių gamyba.

1994 m. veiklą pradėjo mėsos perdirbimo įmonė UAB „Samsonas“. Darbuotojų skaičius neviršijo 10 žmonių. Vėlesniais metais mėsos perdirbimo cechas buvo visiškai modernizuotas.

 

1997 m. UAB „Samsonas“ įsigijo Šakių gyvulių supirkimo punktą, skerdyklą. Atlikta kapitalinė skerdyklos rekonstrukcija: sumontuota nauja technologinė įranga, nenutrūkstamo veikimo technologinės linijos, šaldymo įranga, rekonstruotos senos ir pastatytos naujos gamybinės ir buitinės patalpos.

2006 m. Kaune įkurtas UAB „Samsonas“ logistikos centras, atitinkantis Europos Sąjungos sanitarinius ir higieninius reikalavimus. Tai užtikrino sklandų kokybiškų vaisių, daržovių ir jų bei mėsos gaminių pristatymą Lietuvos ir užsienio partneriams. Atnaujintas krovininio transporto parkas, pradėtos teikti krovinių pervežimo Lietuvoje paslaugos.

2007 m. mėsos perdirbimo padalinyje įdiegta integruota kokybės vadybos ir maisto saugos vadybos sistema. Maisto saugos ir kokybės vadybos bei rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų (RVASVT) sistemos užtikrina efektyvią kokybės kontrolę ir gamybos procesų valdymą.  

2010 m. UAB „Samsonas“ Lekėčių seniūnijoje, Sirvydų kaime (Šakių raj.), pradėjo naudoti moderniausią Baltijos šalyse maisto pramonės nuotekų valymo sistemą. Ši sistema visiškai išvalo nuotekas, todėl į upelį patenka švarus vanduo.

Šiandien UAB „Samsonas“ dirba apie 400 žmonių. Esame ne tik stipri komanda, bet ir kompetentingi specialistai. Įmonėje labai maža darbuotojų kaita, dauguma dirba daugiau kaip 10 metų. Kiekvieną dieną įmonė pagamina apie 30–40  tonų mėsos gaminių, 5 tonas virtų, raugintų ir marinuotų daržovių. Taip pat teikiamos logistikos paslaugas.

UAB „Samsonas“ vertybės: kompetencija ir profesionalumas, kūrybiškumas ir novatoriškumas, patikimumas, antreprenerystė, pagarba žmogui – darbuotojui, klientui, taip pat ir aplinkai.

UAB „Samsonas“ privalumai:

  • Dominavimas rinkoje
  • Aukšta specialistų profesinė kompetencija
  • Klientų pasitikėjimas ir gera reputacija
  • Novatoriškumas
  • Nepriekaištinga gaminių ir teikiamų paslaugų kokybė