Kokybės vadyba

UAB „Samsonas“ – patikima, sertifikuota vaisių, daržovių ir mėsos gamintojas ir tiekėjas, daug metų dirbantis pagal tarptautinius kokybės standartus ir tiekianti aukščiausios kokybės produkciją. Griežtai laikomės maisto saugos reikalavimų, gamybos technologijų ir nuolat rūpinamės, kad mūsų pirkėjus pasiektų tik biologiškai vertinga produkcija.

Europos Sąjungos reikalavimus atitinkanti moderni skerdykla, esanti Šakių rajone, turi leidimą skersti ir arklius.

Integruota kokybės vadybos ir maisto saugos vadybos sistema. Maisto saugos ir kokybės vadybos bei rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų (RVASVT) sistemos užtikrina efektyvią kokybės kontrolę ir gamybos procesų valdymą.  

Mėsos gamybai naudojami modernūs mėsos smulkintuvai, gaminių formavimo aparatai, mėsos sūdymo, minkštinimo ir masažavimo, brandinimo, terminio apdorojimo, atšaldymo ir užšaldymo, užšaldytos mėsos atšildymo įrenginiai, fasavimo linijos.

2010 m. Sirvydų kaime, Lekėčių seniūnijoje (Šakių raj.), UAB „Samsonas“ pradėjo naudoti moderniausią Baltijos šalyse maisto pramonės nuotekų valymo sistemą. Ji visiškai išvalo nuotekas, todėl į upelį patenka tik švarus vanduo.

Kaune įkurtas logistikos centras, atitinkantis Europos Sąjungos sanitarinius ir higieninius reikalavimus. Tai užtikrina sklandų ir kokybišką vaisių, daržovių ir mėsos gaminių pristatymą Lietuvos ir užsienio partneriams.